FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Po ukończonym kursie instruktorskim można podjąć legalną pracę jako instruktor w Polsce i za granicą.

Po zakończeniu kursu instruktorskiego i pomyślnym zdaniu egzaminu każdy uczetnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu, certyfikat oraz legitymację instruktorską.

Można przystąpić do kursu nie mając ukończonych 18 lat, jednak dokumenty potwierdzające zakończenie kursu wysłane będą dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

Na żadnych dokumentach nie będzie takiej informacji. Forma e-learningowa podlega pod te same przepisy co kursy stacjonarne.

Oczywiście, że tak. Dokumenty są w pełni akceptowane na całym terenie Unii Europejskiej.

Jak najbardziej jest możliwość poprawienia swoich wyników z egzaminu.

Jeżeli chodzi o kwestię prawne, tak naprawdę nie ma różnicy. Oba kursy dają uprawnienia instruktorskie, jednak przy kursie online nie ma konieczności wychodzenia z domu.

Tak, zarówno jeden jak i drugi są tak samo ważne. Przy obydwu kursach należy zdać egzaminy końcowe aby uzyskać uprawnienia.

Dokumentacja wydawana jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest dożywotnia! Nie trzeba jej odnawiać.

Kurs składa się z kilku części. Opanowanie każdej z nich jest zależne od kursanta, jego wiedzy, dostępności czasu oraz determinacji. NIe ma ram czasowych, w których kursant powinien się zmieścić.

Dokumentacja o ukończeniu szkolenia zostaje dostarczona do kursanta w terminie od 3 do 7 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności. Przesyłka zostaje wysłana listem poleconym priorytetowym ( lub lotnicznym w krajach innych niż Polska). Czas doręczenia wynosi zazwyczaj  2-3 dni robocze w Polsce oraz ok 6 dni w krajach UE.

Kurs można będzie rozpocząć tuż po opłaceniu należności oraz zaksięgowaniu ich na naszym koncie Narodowego Instytutu Kształcenia.

Po zarejestrowaniu się na szkolenie, kursant może dokonać płatności poprzez:

-Przelew internetowy (wybieramy swój bank, logujemy się na konto i postepujemy według instrukcji);

-Przekaz/Przelew tradycyjny (możliwość wygenerowania druku do bezpośredniej płatności na poczcie lub placówce bankowej);

Płatności na portalu obsługują Przelewy24 (http://www.przelewy24.pl). Jest to portal gwarantujący Państwu bardzo wysoki standard bezpieczeństwa oraz  wybór szerokiej gamy możliwości płatniczych.

Aby otrzymać fakturę wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole: CHCĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ oraz wypełnić dane niezbędne do jej wystawienia.  Po zaksięgowaniu płatności faktura zostanie wysłana na email oraz w wersji papierowej razem z dokumentami.